“Hodinová” konzultace zdarma

Potřebujete udržet kvalitní zaměstnance? Plánujete přitáhnout další vhodné uchazeče? Chcete zvýšit povědomí o společnosti mezi veřejností? Přemýšlíte, jaká asi je ta vaše značka zaměstnavatele, ale nevíte, kde ji vlastně hledat a jak s ní začít pracovat? Nezoufejte, nejste na to sami.

Ozvěte se nám a všechno společně proberemeVyslechneme vás a pomůžeme utřídit vaše očekávání. Podělíme se o naše zkušenosti. Možná přijdeme na to, že všechno zvládnete sami. Nebo objevíme příležitost ke spolupráci, která pro vás bude užitečná.

Nabízíme vám zdarma hodinovou konzultaci “na dálku”. A nebojte, na hodinky moc koukat nebudeme.

Jak probíhá komunikace

h

Vaše zadání

Naše příprava

w

Vlastní konzultace

Napište nám, jakými tématy se právě zabýváte. My dáme hlavy dohromady a než se spojíme, sepíšeme naše postřehy a nápady. Workshopy probíhají standardně na dálku. Znáte to, čas je drahý, silnice jsou plné aut. Ale i prostřednictvím telekonference se dá rozvinout zajímavá a kreativní diskuze. Pokud byste trvali na osobním setkání, můžeme se o tom pobavit.

Kdo se vám bude věnovat

Vašemu zadání se bude věnovat Tomáš Menšík, ředitel naší agentury. Společně s ním bude konzultaci připravovat vybraný kolega nebo kolegyně, podle toho, jakého tématu se bude váš požadavek týkat.

“V roce 2006 jsem založil agenturu MenSeek. Od té doby se věnuji Personálnímu marketingu, tzv. Employer Brandingu pak zhruba roku 2010. Baví mě rozjíždět nové projekty, je v tom vždy nějaké dobrodružství. Naplňuje mě rozvoj agenturního know-how, poradenství a vzdělávání kolegů i personalistů. Starám se o hladký chod firmy a vytvářím kolegům zázemí. K tomu patří i nákup kafe a občasné grilování.

V prostředí personalistiky a marketingu se pohybuji od roku 2001. Za tu dobu jsem potkal spoustu zajímavých lidí při spolupráci s globálními hráči, ale i menšími lokálními firmami. Snažím se kombinovat moderní designové metody, osvědčené praktické přístupy a hlavně zdravý selský rozum.

Kromě práce žiji hlavně pro rodinu a přátele. Ve zbytku času se věnuji koníčkům, kterým vládne dobré jídlo, pivo, golf, motorka a cestování.”

S čím vám tedy můžeme pomoci

Co vás zaujalo z naší nabídky?

11 + 13 =

Pokud nemáte rádi formuláře, kontaktujte nás na emailu info@menseek.eu
nebo na telefonu +420 774 323 731.