“Hodinová” konzultace zdarma

Potřebujete zlepšit efektivitu spolupráce v týmech? Chcete zvýšit angažovanost zaměstnanců? Plánujete přitáhnout vhodné uchazeče? Chcete rozšířit povědomí o firmě v roli zaměstnavatele?

Začněte lépe využívat vaši značku zaměstnavatele. Pokud přemýšlíte, co je to značka zaměstnavatele, kde ji hledat a jak s ní začít pracovat, rádi vám poradíme. Ozvěte se a všechno společně probereme.

Vyslechneme vás a projdeme vaše očekávání. Podělíme se o naše zkušenosti. Možná přijdeme na to, že všechno zvládnete sami. Nebo objevíme příležitost ke spolupráci. Na hodinky koukat nebudeme.

Jak probíhá komunikace

h

Vaše zadání

Naše příprava

w

Vlastní konzultace

Napište nám, jakými tématy se právě zabýváte. My dáme hlavy dohromady a než se spojíme, sepíšeme naše postřehy a nápady. Workshopy probíhají standardně na dálku. Znáte to, čas je drahý, silnice jsou plné aut. Ale i prostřednictvím telekonference se dá rozvinout zajímavá a kreativní diskuze. Pokud byste trvali na osobním setkání, můžeme se o tom pobavit.

Kdo se vám bude věnovat

Ozve se vám Tom Menšík společně s vybraným kolegou nebo kolegyní, podle toho, jakého tématu se bude vaše zadání týkat.

“V roce 2006 jsem založil agenturu MenSeek. Od té doby se věnujeme Personálnímu marketingu, tzv. Employer Brandingu pak zhruba roku 2010. Náš tým v praxi využívá moderní designové metody, osvědčené praktické přístupy a hlavně zdravý selský rozum.

V prostředí personalistiky a marketingu se pohybuji od roku 2001. Naplňuje mě rozvoj agenturního know-how a vzdělávání kolegů i personalistů. Baví mě rozjíždět nové projekty, je v tom vždy kus dobrodružství. Za tu dobu jsem potkal spoustu zajímavých lidí, jak při spolupráci s globálními hráči, tak lokálními firmami.”

S čím můžeme poradit vám

Pokud nemáte rádi formuláře, kontaktujte nás na emailu info@menseek.eu
nebo na telefonu +420 774 323 731.